MP1103K30C2R6LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MP1103K30C2R6LC
JLCPCB Part #
C105709
Package
Plugin,P=10mm
Description
10nF 300V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS