MP1474K30F1R8LC
MFR.Part #
MP1474K30F1R8LC
JLCPCB Part #
C105745
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
300V 470nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X1 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS