MPP125J2G1907178LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP125J2G1907178LC
JLCPCB Part #
C412682
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2uF 400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS