AS101AJ0100T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
AS101AJ0100T4E
JLCPCB Part #
C965995
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 10Ω 400V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS