URB2412YMD-30WR3
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
URB2412YMD-30WR3
JLCPCB Part #
C22391384
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+95℃ 100mVp-p 11.88V~12.12V 2.5A 260kHz 30W 470uF 50mA 86% 9V~36V Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS