RTFS150-12-N
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RTFS150-12-N
Description
1 1.5kV 12.5A 12V 139mm 150W 165VAC~265VAC 27mm 84% 88mm AC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection - AC-DC Power Modules ROHS