URB2412LD-30WR3
Extended
Manufacturer
rlt
MFR.Part #
URB2412LD-30WR3
JLCPCB Part #
C20598591
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 12V 2.5A 220uF 300kHz 30W 50mVp-p 91% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS