K7805-500
Extended
Manufacturer
rlt
MFR.Part #
K7805-500
JLCPCB Part #
C713220
Package
SIP,11.6x7.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 10.2mm 11.6mm 22uF 330kHz 500mA 50mVp-p 5V 6.5V~32V 7.5mm 90% Buck Short Circuit Protection、Over Current Protection ±2% SIP,11.6x7.5mm DC-DC Power Modules ROHS