SRF1812P200/12
MFR.Part #
SRF1812P200/12
JLCPCB Part #
C2838990
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 100A 12V 20mΩ 2A 3s 4A 80mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS