P4SMFL22CA
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
P4SMFL22CA
JLCPCB Part #
C21261125
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 11.3uA 1A 22V 26.9V 35.5V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS