SZSMF12CT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZSMF12CT1G
JLCPCB Part #
C894740
Package
SC-88
Description
-40℃~+125℃ 100W@8/20us 10nA 12V 13.3V 23V 40pF 5 6A@8/20us ESD IEC 61000-4-2 SC-88 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS