SZMMBZ5252BLT1G
MFR.Part #
SZMMBZ5252BLT1G
JLCPCB Part #
C894602
Description
1 Independent 100nA@18V 22.8V~25.2V 225mW 24V 33Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS