SZMM3Z7V5ST1G
MFR.Part #
SZMM3Z7V5ST1G
JLCPCB Part #
C604787
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 160Ω 1uA@5V 300mW 7.28V~7.6V 7.5V SOD-323 Zener Diodes ROHS