SMF24CT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SMF24CT1G
JLCPCB Part #
C3705668
Package
SC-88
Description
-40℃~+125℃ 100W@8/20us 10nA 2.5A@8/20us 21pF 24V 32V 44V 5 IEC 61000-4-2 SC-88 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS