SMF15CT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SMF15CT1G
JLCPCB Part #
C604701
Package
SC-88
Description
-40℃~+125℃ 100W 15V 17V 1uA 29V 33pF 5 5A@8/20us ESD IEC 61000-4-2 SC-88 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS