SMF14AT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SMF14AT1G
JLCPCB Part #
C3705373
Package
SOD-123FL
Description
14V 15.6V 200W 23.2V 8.6A TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS