SMCJ64CA
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SMCJ64CA
JLCPCB Part #
C232774
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW@10/1000us 103V 14.6A 5uA 64V 78.6V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)