SMCJ130CA
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SMCJ130CA
JLCPCB Part #
C184577
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW@10/1000us 130V 159V 209V 5uA 7.2A@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS