SMBJ22CA
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SMBJ22CA
JLCPCB Part #
C3720698
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 16.9A 22V 24.4V 35.5V 5uA 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS