RFD14N05SM9A
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
RFD14N05SM9A
JLCPCB Part #
C464113
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100mΩ@10V 14A 40nC@20V 48W 4V 50V 50pF 570pF TO-252 MOSFETs ROHS