SZMM5Z5V6T1G
MFR.Part #
SZMM5Z5V6T1G
JLCPCB Part #
C463901
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1uA@2V 200Ω 40Ω 5.2V~6V 5.6V 500mW SOD-523 Zener Diodes ROHS