P6KE6.8CARL
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
P6KE6.8CARL
Description
-55℃~+175℃ 10.5V 1mA 5.8V 57A 6.8V Bidirectional TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS