P6KE100A
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
P6KE100A
JLCPCB Part #
C3720273
Package
DO-15
Description
100V 137V 4.4A 5uA 600W 95V TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS