NVTFS024N06CTAG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NVTFS024N06CTAG
JLCPCB Part #
C900510
Package
DFN-8(3.3x3.3)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 18.8mΩ@10V 2.5W、28W 333pF 4V 5.05pF 5.7nC@10V 60V 7A、24A DFN-8(3.3x3.3) MOSFETs ROHS