NTR4101PT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTR4101PT1G
JLCPCB Part #
C35920
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.2V 100pF 20V 210mΩ@1.8V 3.2A 675pF 730mW 75pF 8.5nC@4.5V P-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS