NTPF190N65S3HF
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTPF190N65S3HF
JLCPCB Part #
C604478
Package
TO-220FP
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.61nF 190mΩ@10V 20A 30pF 34nC@10V 36W 5V 650V N-Channel TO-220FP MOSFETs ROHS