NTDV20N06LT4G
MFR.Part #
NTDV20N06LT4G
JLCPCB Part #
C3288371
Package
DPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 105pF 20A 2V 320pF 32nC@5V 48mΩ@5V 60V 60W 990pF N-Channel DPAK MOSFETs ROHS