NTD65N03R-35G
MFR.Part #
NTD65N03R-35G
JLCPCB Part #
C3278274
Package
IPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.4nF 16nC@5V 218pF 25V 2V 50W 65A 8.4mΩ@10V N-Channel IPAK MOSFETs ROHS