NSVS50030SB3T1G
MFR.Part #
NSVS50030SB3T1G
JLCPCB Part #
C604387
Package
CPH-3
Description
1.1W 140mV 1uA 200 360MHz 3A 50V PNP CPH-3 Bipolar (BJT) ROHS