NST65011MW6T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NST65011MW6T1G
JLCPCB Part #
C463185
Package
SOT-363
Description
-55℃~+150℃ 100MHz 100mA 150 15nA 250mV 380mW 65V NPN SOT-363 Bipolar (BJT) ROHS