NRVTS12120EMFST1G
MFR.Part #
NRVTS12120EMFST1G
JLCPCB Part #
C900234
Package
DFN-5(5x6)
Description
1 Independent 120V 12A 3.75uA@120V 735mV@12A DFN-5(5x6) Schottky Diodes ROHS