NDD60N745U1-1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NDD60N745U1-1G
JLCPCB Part #
C3278226
Package
IPAK
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5pF 15nC@10V 27pF 440pF 4V 6.6A 600V 745mΩ@10V 84W N-Channel IPAK MOSFETs ROHS