NCV8715MX25TBG
MFR.Part #
NCV8715MX25TBG
JLCPCB Part #
C893292
Package
XDFN-6(1.5x1.5)
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 115uVrms 2.5V 24V 260mV@(50mA) 3.4uA 50mA 60dB@(100kHz) Fixed Positive Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection XDFN-6(1.5x1.5) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS