NCV551SN31T1G
MFR.Part #
NCV551SN31T1G
JLCPCB Part #
C892969
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 12V 130mV@(10mA) 150mA 3.1V 4uA Fixed Positive TSOP-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS