NCV304LSQ33T1G
MFR.Part #
NCV304LSQ33T1G
JLCPCB Part #
C892941
Package
SC-82AB-4
Description
-40℃~+125℃ 1 3.3V 800mV~10V Active Low Push-pull Voltage Detector SC-82AB-4 Supervisor and Reset ICs ROHS