NCV303LSN44T1G
MFR.Part #
NCV303LSN44T1G
JLCPCB Part #
C892939
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 4.4V 500nA 800mV~10V Active Low No No Open Drain Voltage Detector TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS