NCV301HSN27T1G
MFR.Part #
NCV301HSN27T1G
JLCPCB Part #
C892917
Description
-40℃~+125℃ 1 2.7V 800mV~10V Active Low Open-drain Voltage Detector TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS