NCP803SN438T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCP803SN438T1G
JLCPCB Part #
C233717
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+105℃@(TJ) 1 1.2V~5.5V 140ms 4.38V 500nA Active Low Open Drain Simple Reset/Power-On Reset SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS