NCP4681DSQ15T1G
MFR.Part #
NCP4681DSQ15T1G
JLCPCB Part #
C3751858
Package
SC-88A-5(SC-70-5)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.5V 100uVrms 150mA 1uA 25dB@(1kHz) 5.25V 520mV@(150mA) Fixed Over Current Protection、Soft Start、Enable Positive SC-88A-5(SC-70-5) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS