NCP4623HSN120T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCP4623HSN120T1G
JLCPCB Part #
C153764
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+150℃ 1 12V 150mA 24V 300mV@(20mA) 35dB@(1kHz) 5uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS