NCP302LSN10T1
MFR.Part #
NCP302LSN10T1
JLCPCB Part #
C3686458
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1V 800mV~10V Active Low No No Push-pull Voltage Monitor TSOP-5 Supervisor and Reset ICs