NCP301LSN27T1G
MFR.Part #
NCP301LSN27T1G
JLCPCB Part #
C153768
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 2.7V 250nA 800mV~10V Active Low Open Drain Voltage monitor TSOP-5 Supervisor and Reset ICs ROHS