NCP1077AAP065G
MFR.Part #
NCP1077AAP065G
JLCPCB Part #
C603463
Package
DIP-7
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 6.5V~20V 65kHz 68% 700V Flyback Isolation DIP-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS