MTB15N06V
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MTB15N06V
Description
-55℃~+175℃ 120mΩ@10V,15A 15A 20nC@10V 2V 55W 60V 60pF@25V 660pF@25V - MOSFETs