MMBZ5252BLT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMBZ5252BLT1G
JLCPCB Part #
C236155
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA 22.8V~25.2V 225mW 24V 33Ω 600Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS