MM3Z3V9B
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MM3Z3V9B
JLCPCB Part #
C891618
Package
SOD-323FL
Description
1 Independent 2.7uA@1V 200mW 3.82V~3.98V 3.9V 564Ω 84Ω SOD-323FL Zener Diodes ROHS