LM285D-2.5R2G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
LM285D-2.5R2G
JLCPCB Part #
C7931
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 120uVrms 13uA 2.5V 20mA 80ppm/℃ Fixed Parallel ±1.5% SOIC-8 Voltage Reference ROHS