KSR1101MTF
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
KSR1101MTF
JLCPCB Part #
C3589016
Package
SOT-23
Description
1 NPN (Pre-Biased) 100mA 20 200mW 50V SOT-23 Digital Transistors