KSA1201OTF
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
KSA1201OTF
JLCPCB Part #
C3200446
Package
SOT-89-3
Description
100nA 120MHz 120V 1W 80 800mA PNP SOT-89-3 Bipolar (BJT) ROHS