KSA1015GRTA
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
KSA1015GRTA
JLCPCB Part #
C3201773
Package
TO-92-3
Description
100nA 150mA 200@2mA,6V 300mV@100mA,10mA 400mW 50V 80MHz PNP TO-92-3 Bipolar (BJT) ROHS